Олексій Воронін
Олексій Іванович Воронін | |
---|---|
головний герой радянської кампанії гри Call of Duty | |
Присутній в | "Call of Duty" |
Спеціальність | Стрілець, снайпер |
Звання | Від червоноармійця (рядового) у Битві за Сталінград до лейтенанта в Берліні |
Служба | 13-а гвардійська стрілецька дивізія |
Місце народження | ![]() |
Перша поява | На поромі при переправі у бік Сталінграда через р.Волга |
Остання поява | На даху Рейхстагу в Берліні |
Улюблена зброя | Вся зброя, що доступна в Радянській кампанії |
Статус | Вижив |
Олексій Іванович Воронін — гравець, і один з трьох головних героїв гри Call of Duty, головний герой радянської кампанії.
Життєвий шлях[ред. | ред. код]
Олексій Воронін народився в СРСР. Про раннє життя нічого не відомо. Був призваний до Червоної армії, коли Третій Рейх почав військові дії. Незабаром він був переведений в 13-у гвардійську стрілецьку дивізію.
Битва за Сталиінград[ред. | ред. код]
- «...З нашою переважаючою силою, з нашою героїчною звитягою ми не можемо не перемогти. Ми зупинимо фашистських загарбників саме тут, під Сталінградом!»
- ~ Комісар на баржі
- ~ Комісар на баржі
13-я гвардійська стрілецька дивізія, а, отже, і рядовий Олексій Воронін була послана, щоб відбити місто Сталінград у ворога.
На підступах до міста[ред. | ред. код]
Солдати повинні перетнути річку Волгу на поромі, щоб потрапити в Сталінград. Раптово нападають німецькі літаки, починають обстріл і знищують два сусідніх порома, потім стріляють по порому, де знаходиться Воронін. Серед солдатів тут же починається паніка, деякі вистрибують з транспорту в воду, однак їх розстрілюють комісари як зрадників батьківщини. Воронін залишається на своєму місці.
Далі відбувається висадка на берег, в ході якої на пором скидає бомбу фашистський літак. Один Олексій Воронін встигає вибратися і залишається в живих. Далі йому видають п'ять патронів від гвинтівки [1], і наказують відшукати більш досвідченого бійця, яким є снайпер, сержант Бородін. Працюючи разом, Бородін і Воронін знешкоджують фашистських стрільців з MG42, що не давали солдатам Червоної армії прорватися вглиб Сталінграда [2].
Пізніше, в руїнах одного з будинків Бородін і Олексій знаходять зв'язківця. Останній нарешті зв'язується з командуванням, дізнається про артилерійському ударі. Після артобстрілу по позиціях ворога, Олексій з іншими членами загону почали прориватися до Червоної площі.
Захоплення Червоної площі[ред. | ред. код]
Починається запекла боротьба за Червону площу. Ліворуч новобранці можуть побачити роботу загороджувального загону НКВС, який з кулемета розстрілює червоноармійців, що намагаються врятуватися втечею від шквального вогню німців. Рядовий Воронін біля підніжжя статуї Леніну зустрічає кулеметника Макарова, який пропонує Олексію інший спосіб атакувати німців.
Разом пробираються в будівлю, зачищають споруду від фашистів, а потім знищують німецьких офіцерів з допомогою снайперської гвинтівки, щоб ті не викликали підкріплення. Після цього Воронін з Макаровим вибираються з дому, і перечікують в воронці, доки відбувається артилерійський удар по решті позицій німців.
Сержант наказує Олексію доповісти капітану Зубову, що Червона площа під контролем радянських військ.
Далі Воронін разом з групою солдатів просувається через руїни міста до штабу. По дорозі зустрічаються лише жалюгідні залишки фашистської армії. Незабаром загін виходить до Залізничної станції, де зосереджені чималі сили ворога.
Прорив через Залізничну станцію[ред. | ред. код]
Загін разом з Вороніним входить в будівлю вокзалу. Солдати піднімаються на другий поверх, і звідти намагаються перейти на інший бік, але шлях перегороджує зламаний місток, Олексій і два бійці змушені зістрибнути до вагонів, попередньо відстрілявши німців із снайперської гвинтівки. Зробивши гак вони все-таки переходять на інший кінець станції, попутно знищуючи ворогів, що залишилися. Вийшовши з будівлі залізничної станції, Воронін і кілька бійців продовжують шлях через руїни Сталінграда.
Через деякий час загін виходить до штабу, який знаходиться під обстрілом фашистів. Група солдатів спільно з Вороніним знищують ворожі війська. Олексій заходить у штаб, де і робить доповідь майору Зубову. Після цього рядовий Воронін отримує підвищення в якості молодшого сержанта [3].
- «Вітаємо з новим званням молодшого сержанта, Олексій Іванович. Ще один снайпер мені не завадить!
Цим ранком німці захопили чотириповерхову будівлю поряд з млином на Пензенській вулиці. Це дуже важлива будівля, Олексій! З її вікон можна отримати огляд міста у всіх напрямках, а також більш точно наводити артилерійський вогонь.
Щоб відвоювати будинок, близько чотирьох годин тому я надіслав кілька солдатів в розвідку, але з тих пір від них не було ніяких звісток. Я хочу, щоб ви дістались туди і з'ясували, в чому справа. Якщо знайдете розвідників, надайте їм підтримку. В іншому випадку негайно повертайтеся і доповісте про ситуацію на командному посту.
Сьогодні надійшли відомості, що в дорозі висока ймовірність дій снайперів, тому раджу скористатися каналізацією.»
- ~ Майор Зубов, лист Олексію Вороніну
- ~ Майор Зубов, лист Олексію Вороніну
Будинок Павлова[ред. | ред. код]
Молодшому сержанту Вороніну дають нове, дуже відповідальне завдання. Майор Зубов послав групу солдатів, щоб ті захопили Будинок Павлова, проте вони не повернулися. Олексія направляють на пошуки зниклого загону.
Пошуки зниклої групи, каналізація Сталінграда[ред. | ред. код]
Слідуючи порадам майора Зубова, Олексій спускається в каналізаційні колектори Сталінграда. Воронін поодинці проходить по сирим, а іноді і напівзатопленим тунелям, попутно знищуючи фашистів, які охороняють підземелля.
Десь на початку свого шляху молодший сержант бачить групу розшукуваних бійців далеко в колекторах, однак та швидко зникає.
Олексій продовжує свій шлях, і через деякий час виходить із каналізаційних колекторів Сталінграда до зруйнованого будинку, де знаходиться зникла група на чолі з Яковом Павловим.
Битва за Будинок Павлова[ред. | ред. код]
Ворожі снайпери, позицією яких і є та сама будівля, "затиснули" загін Якова Павлова в окопі. Коли прибуває молодший сержант Воронін, Павлов наказує червоноармійцю Коваленку побути "приманкою" для німецьких снайперів, в той час як Олексій знешкодить їх за допомогою снайперської гвинтівки. План Павлова спрацьовує, загін вибирається з окопу. Після цього німецькі бомбардувальники починають атакувати позиції, вибухи бомб відбуваються зовсім поруч із загоном, червоноармійцям доводиться йти на штурм добряче укріпленої ворогом будівлі.
Зав'язується кровопролитний бій за будинок, в ході якого загін Павлова і Олексій прориваються в будівлю, зачищають всі його чотири поверхи та підвал, закріплюються на ключовій точці.
- «Товариш Олексій, у нас є протитанкові рушниці на другому і третьому поверхах! Ви подбаєте про танки, а ми займемося піхотою!»
- ~ — Сержант Павлов, перед контратакою німців
"
- ~ — Сержант Павлов, перед контратакою німців
Після цього німці починають контратаку, вже з новими силами. З'являються два ворожих танки, проте Воронін знищує техніку з ПТРС-41, що перебувають на третьому і другому поверхах. Після цього приходить звістка, що до прибуття підкріплення залишається чотири хвилини.
До місця бою стягуються ще кілька танків і піхоти, починається відчайдушний бій за будинок. По закінченню чотирьох хвилин на горизонті з'являються радянські танки й піхота, які змушують солдатів Вермахту відступити. Воронін і вижили з загону Павлова успішно впоралися із завданням.
- «Молодший сержант Воронін,
Я прочитав вашу доповідь про службу в 13 гвардійській дивізії в Сталінграді і Курську, Ви повинні розуміти, що вам добряче пощастило, що вдалося так багато пережити. З 10000 бійців з вашої дивізії, які брали участь у битві під Сталінградом, ви стали одним з 260 тих, що врятувалися.
У відповідь на мій недавній запит щодо досвідчених бійців опору, вас перевели у війська під моє командування. Солдат з таким досвідом, як у вас, може нам сильно допомогти.
У наступні кілька днів ми пройдемо через Варшаву, змусивши німців відступити ще далі. Я посилаю війська у виробничі райони попереду вил наступу з метою очистити фабрики, на яких німці ремонтують свої танки.
Так як ви будете очолювати один з таких загонів, вам присвоюється звання сержанта.»- ~ Майор Гришин, лист Олексію Вороніну
- ~ Майор Гришин, лист Олексію Вороніну
Виноски[ред. | ред. код]
- ↑ Тут обігрується нюанс нехватки стрілецької зброї у Червоної армії, коли одну гвинтівку видавали на 2-4 солдатів; той, хто вижив, підбирав у бою зброю загиблого товариша.
- ↑ А заодно і підлого комісара, що із свого ППШ стріляв по відступаючим беззбройним червоноармійцям
- ↑ В процесі гри цього моменту немає, ми дізнаємося про підвищення звання із брифінгу на початку наступного етапу.